Postup získání průkazu energetické náročnosti budovy

průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy je podstatným dokumentem např. při podpisu nájemní či kupní smlouvy domu či bytu. Je-li správně zpracován, poskytuje stěžejní informace o dané nemovitosti. Proces který předchází jeho získání, Vám nyní popíšeme.

poptávka energetického průkazu

Pokud potřebujete zhotovit energetický průkaz, vyplňte prosím tento nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat. Pokud chcete celý proces urychlit, poprosíme Vás o uvedení následujících informací:

-fotografie objektu
-adresa nemovitosti
-projektová dokumentace – máte k dispozici alespoň půdorysy, řez, pohledy, technickou zprávu?

Průkaz energetické náročnosti budovy

cenová nabídka průkazu energetické náročnosti budovy

Po upřesnění informací o projektové dokumentaci následuje námi zpracovaná cenová nabídka. Cenovou nabídku na vypracování PENB Vám zpracujeme nezávazně, zcela zdarma a to většinou ještě tentýž den. Termínově Vám vždy vyjdeme vstříc a dodáme energetický průkaz ve Vámi požadovaném časovém období.

návštěva příslušné nemovitosti

Nemáte-li k objektu aktuální projektovou dokumentaci, nevadí. Na prohlídku k Vám pošleme jednoho z našich sympatických techniků, který objekt na místě zaměří a zajistí vše potřebné pro výpočet průkazu. Návštěva nezabere více jak jednu hodinu Vašeho času.

výpočet a zpracování Vašeho průkazu

Po kompletaci veškerých podkladů následuje samotná “výroba” průkazu energetické náročnosti budovy. PENB počítáme v odborném software Protech a tento proces trvá minimálně dva až tři dny. Po dokončení Vám průkaz rádi předáme osobně, ale většinou zasíláme jako cennou zásilku poštou do druhého dne společně s fakturou.

Napadá Vás nějaký dotaz? Volejte 607 056 984 či pište na info@chciprukaz.cz, rádi Vám pomůžeme.